Dekoravimo menas
Edmondas Kelmickas
+370 605 22 222 | info@ek-art.lt
Didžioji g. 27, LT-01128, Vilnius, Lietuva | Koordinatės
Darbo laikas I-V 11-19 VI 11-16

Apie mus

e.k.art - vieno seniausių Vilniaus meno ir antikvariato centrų virtuali galerija.


1990-ais metais Vilniaus senamiesčio širdyje prie Rotušės įsikūręs  „Edmondo antikvariatas" galerijos ekspozicijoje pristato vertingus XV-XX a. Lietuvos, Vakarų Europos ir Rusijos vaizduojamojo ir taikomojo meno darbus, senovinius baldus, religinio paveldo pavyzdžius. Antikvariato kolekciją nuolat puošia žymių menininkų darbai - čia galima įsigyti  flamandų meistrų ir lietuvių modernistų, vokiečių romantikų ir rusų realistų, europietiškojo modernizmo ir litvakų dailės pavyzdžių. Pranciškus Smuglevičius, Mstislavas Dobužinskis, Stasys Ušinskas, Antanas Žmuidzinavičius, Vytautas Kasiulis, Jonas Mackevičius, Pranas Domšaitis, Jokūbas Kazlauskas, Lazaris Segallas, Ernstas Stuvenas, Joostas van Cleefas, Fransas Pourbus, Guerard'as de la Barthe'as, Isakas Levitanas, Ivanas Aivazovskis, Vasilijus Polenovas, Stanislavas Žukovskis, Aleksandras Benua - tik nedidelė dalis galerijoje reprezentuojamų paveikslų autorių. Daugelį metų pagrindinė antikvariato specializacija - tapyba ir grafika, tačiau ekspozicijoje rasite įvairaus kainų diapazono senovinių baldų, skulptūrų, porceliano ir stiklo dirbinių, fotografijų, žemėlapių, kitų retų senienų ir kolekcionavimo objektų.


  
        

Mūsų veiklos filosofija - autentiškumas ir profesionalumas. Per daugiau nei 20 veiklos metų „Edmondo antikvariatas"  Lietuvos ir užsienio kolekcininkams tapo patikimu patarėju ir ekspertu įsigyjant darbus, kurie šiandien  eksponuojami itin plačios geografijos kolekcijose - nuo Taivanio ir Singapūro ligi JAV. 1999-2000 m. antikvariatas surengė parodą LR Užsienio reikalų ministerijoje. 2010 m. antikvariato įkūrėjas ir savininkas Edmondas Kelmickas Nacionaliniam muziejui Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmams 10 metų perdavė saugoti ir eksponuoti du unikalius ir itin vertingus XVI a. garsių flamandų Renesanso dailininkų Joosto van Cleefo (apie 1520-1556) ir Franso Pourbuso Vyresniojo (1545-1581) tapybos darbus. „Edmondo antikvariatas" yra vienas Nacionalinės antikvariato asociacijos steigėjų.

e.k.art galerijoje eksponuojama tik nedidelė „Edmondo antikvariato" sukauptos kolekcijos dalis. Susisiekite su mumis, jeigu jus domina interneto svetainėje pristatomi darbai ar turite specifinių pageidavimų